رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان:

واحدهای صنعتی راكد كهگیلویه و بویراحمد احیاء می شوند

واحدهای صنعتی راكد كهگیلویه و بویراحمد احیاء می شوند كهگیلویه و بویراحمد رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان كهگیلویه و بویراحمد از احیای واحدهای صنعتی و تولیدی راكد این استان آگاهی داد.


سالار حسن پور روز سه شنبه هشتم مهر ماه در جمع خبرنگاران اضافه کرد: با هدف خروج از رکود و توسعه تولید و اشتغال، مجتمع فولاد بویراحمد هفته آینده وارد فاز راه اندازی و تولید مجدد می شود.
وی با اعلان اینکه مجتمع فولاد بویراحمد با ظرفیت سالانه ۱۲۰ هزار تن نزدیک به ۱۸ ماه راکد بود، اظهارکرد: سرمایه گذار بخش خصوصی وارد عمل شده و کار بازسازی و نوسازی را انجام می دهد.
رئیس صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد اشاره کرد: این واحد صنعتی تولید بیش از ۱۰ هزار تن شمش فولاد تولید خواهد داشت.
حسین پور با اشاره به اینکه در امتداد رفع مشکلات این واحد، نشست کارگروه ستاد تسهیل در محل این کارخانه برگزار شد، اشاره کرد: مشکلات این واحد احصا و برطرف خواهد شد.
وی با اعلان اینکه استمهال و تقسیط بدهی های گذشته واحد از خروجی های نشست بود، افزود: خط اول این کارخانه ظرف هفت روز آینده فعال می شود.
رئیس صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه با فعال شدن و برگشت به چرخه تولید این واحد صنعتی برای ۳۰۰ نفر اشتغال زایی مستقیم ایجاد می شود، عنوان کرد: این مهم در حوزه اقتصادی استان تحول به وجود می آورد.
به گزارش نت واش به نقل از ایسنا، حسین پور اشاره کرد: احیای پروژه ها و طرح های خروجی محور از برنامه های انجام گرفته در استان است.
گفتنی است که مجتمع فولاد بویراحمد بعد از بیش از ۱۸ماه تعطیلی باردیگر با حضور سرمایه گذار جدید شروع به کار می کند.1399/07/09
09:15:37
5.0 / 5
1791
تگهای خبر: تولید , راه اندازی , صنعت
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است