راه اندازی مراكز نوآوری اتاق بازرگانی در استان ها

راه اندازی مراكز نوآوری اتاق بازرگانی در استان ها رئیس مركز نوآوری اتاق بازرگانی، صنایع معادن و كشاورزی ایران این مركز را بهترین فضا برای تمركز و ارتباط شركت های دانش بنیان با صنایع بزرگ دانست و اظهار داشت: راه اندازی مراكز نوآوری در استان ها با كمك اتاق های بازرگانی در دستور كار قرار دارد.


به گزارش نت واش به نقل از ایسنا، مهدی اقتصادی با اشاره به اینکه مرکز نوآوری اتاق بازرگانی ایران ترکیبی از شرکت های باسابقه و دانش بنیان های نوپا و استارتاپ ها است، اظهار داشت: در اتاق بازرگانی یکسری شرکت های بزرگ و باسابقه هستند که بازار را به خوبی می شناسند و با اکوسیستم سنتی آشنایی کامل دارند و از طرفی استارتاپ ها سیستم های نوین و مدرن را پیاده سازی می کنند و روحیه خلاق و نوآوری دارند. این دو گروه در مرکز نوآوری اتاق بازرگانی به یکدیگر وصل می شوند.
وی راه اندازی مرکز نوآوری اتاق ایران را با هدف ارتباط میان صنعت و شرکت های دانش بنیان دانست و تصریح کرد: نقطه قوت مرکز نوآوری اتاق بازرگانی ایران، تجربه انباشته شده اعضای اتاق بعنوان کارآفرینان پیشکسوت و با سابقه است.
اقتصادی با اشاره به اینکه شرکت های دانش بنیان نحیف هستند و از نظر مالی و بنیه ارتباطی نیازمند یاری هستند، خاطرنشان کرد: چشم انداز و نگاه کلان مرکز سرویس دهی و خدمت رسانی به کل کشور است و شرکت های دانش بنیان با ارتباط گرفتن با مرکز نوآوری به شکوفایی خواهند رسید.
رئیس مرکز نوآوری اتاق بازرگانی از طریق اندازی مراکز نوآوری در استان ها با کمک اتاق های بازرگانی اطلاع داد و تصریح کرد: در این مرکز تلاش خواهد شد تا ایده هایی که قابلیت رشد و تجاری سازی دارند را حمایت نماییم و در تعامل با کمیسیون اتاق بازرگانی ایران و با کمک شتابدهنده ها و بوروکرهای مرکز مسیر ورود به بازار را برای آنها مهیا نماییم.
بر مبنای اعلام روابط عمومی مرکز نوآوری اتاق بازرگانی ایران، اقتصادی با اشاره به پیگیری طرح سند جهش تولید دانش بنیان در مجلس شورای اسلامی، تلاش فراکسیون دانش بنیان مجلس برای ورود به این حوزه و بازبینی در قانون دانش بنیان را مثبت ارزیابی کرد و اظهار داشت: مجلس یازدهم هنوز جوان است و باید فرصت بدهد تا این طرح عمیق تر بررسی شود. خوشبختانه رویکرد مجلس یازدهم، رویکرد اشتغالزایی و پشتیبانی از تولید است که کاملا با خواسته های بخش خصوصی همسو است. آماده ایم با همکاری و تشریک مساعی نظراتمان را به اطلاع اتاق برسانیم.1399/07/01
15:06:37
5.0 / 5
2001
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است