رئیس اداره محیط زیست شاهرود:

ردپای ۳ شكارچی در شاهرود، ۲ قوچ شكار شد

ردپای ۳ شكارچی در شاهرود، ۲ قوچ شكار شد رئیس اداره محیط زیست شاهرود بابیان اینكه سه شكارچی در مناطق حیات وحش این شهرستان مبادرت به شكار كردند، اظهار داشت: متاسفانه در این رویداد دو قوچ دو ساله شكار شد.علی اکبر قربانلو در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان اینکه مأموران یگان حفاظت گارد محیط زیست منطقه حفاظت شده جنگل ابر و سیار اداره محیط زیست شاهرود با تلاش و ترفندهای اطلاعاتی متوجه وجود سه شکارچی متخلف در منطقه شدند، اظهار داشت: مأموران ساعت ها به دنبال آنها بوده و در تاریکی شب موفق به دستگیری یک نفر شدند.
وی ضمن بیان اینکه از فرد دستگیر شده یک قبضه سلاح و کله دو رأس شکار کشف و ضبط شد، اضافه کرد: دو نفر دیگر با بهره گیری از تاریکی شب، متواری شده و مأموران موفق به دستگیری آنها نشدند.
قربانلو بابیان اینکه متهم به دستور قاضی دستگیر و روانه زندان شد، در ادامه اشاره کرد: متخلفان یک قبضه سلاح گلوله زنی دوربین دار و یک کیسه حاوی دو دست کله و پاچه دوراس شیشک (قوچ دو ساله و تازه آماده جفت گیری) دو دست سیرابی مقداری گوشت شکار حاوی سه راسته دست و دنده و دو عدد گردن و دو دست جگر سفید (شُش) همراه خود داشتند.
وی اضافه کرد: جریمه هر رأس قوچ وحشی ۲۵ میلیون تومان و دو رأس ۵۰ میلیون تومان است که البته ضرر و زیان وارده به محیط زیست با این مبالغ قابل جبران نخواهد شد.

1399/06/10
11:02:26
5.0 / 5
1576
تگهای خبر: محیط زیست
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است