سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت تاكید كرد

صادرات فولاد منوط به رعایت كف عرضه در داخل شد

صادرات فولاد منوط به رعایت كف عرضه در داخل شد نت واش: سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت، ضمن تاكید براینكه تنها تولیدكنندگانی كه كف عرضه فولاد را رعایت نمایند، می توانند صادركننده مازاد تولید خود باشند، افزایش فراوانی عرضه فولاد را عامل موثر در متعادل كردن قیمت فولاد دانست.


به گزارش نت واش به نقل از ایسنا، جعفر سرقینی در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) هیات دولت ضمن تاکید براینکه در امسال، مهم ترین محور فعالیت وزارت صمت "جهش تولید" است، اظهار نمود: بر این اساس فراوانی کالا و تامین بی وقفه اقلام در بازار در اولویت قرار دارد و اساسا طبق برنامه، افزایش تولید را در بخش های مختلف ادامه خواهیم داد و همسو با جهش تولید، توسعه واحدهای صنعتی به خصوص واحدهای مهم و پیشران صنعتی نیز ادامه می یابد. ضمن اینکه افزایش تولیدات خودرویی کشور نیز ادامه خواهد داشت.
سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت با اعلان اینکه تولید فولاد و سایر فلزات اساسی نیز برمبنای برنامه تدوین شده حتما عملیاتی خواهد شد، در ارتباط با تغییرات قیمتی فولاد در کشور اظهار داشت: بنا بر تصمیمات اتخاذ شده که امروز ابلاغ می شود، از امروز تنها واحدهایی می توانند صادرکننده فولاد باشند که کف عرضه در داخل را به خوبی رعایت نمایند.

فراوانی عرضه فولاد، قیمت آنرا متعادل خواهد کرد
سرقینی اشاره کرد: تامین مواد اولیه تولید داخل، در اولویت وزارت صنعت است و اینکه فولاد تولیدی کشور، واحدهای صنعتی سایر کشورها را رونق دهد، هنری نیست و باید در گام نخست تولیدات فولادی صنایع داخلی را رونق دهند و مازاد تولید نیز می تواند صادر شود.
وی ادامه داد: با تحقق اهداف مدنظر، این تصمیم فراوانی عرضه فولاد در داخل کشور اتفاق خواهد افتاد که منجر به تعادل قیمتی فولاد نیز منجر خواهد شد.
منبع:

1399/05/30
11:19:27
5.0 / 5
2099
تگهای خبر: بازار , تولید , خودرو , دولت
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است