ماسك در اولویت بازرسی قرار گرفت

ماسك در اولویت بازرسی قرار گرفت نت واش: برمبنای مصوبه جدید ستاد تنظیم بازار ماسك و مواد اولیه تولید آن از جمله، ملت بلون و پارچه در صدر اولویت های بازرسی قرار گرفت.


به گزارش نت واش به نقل از ایسنا، بتازگی جدال بر سر رعایت نرخ مصوب ماسک بالا گرفته و در صورتیکه وزارت صنعت، معدن و تجارت داروخانه هایی را که ماسک را با قیمت بیش از ۱۵۰۰ تومان عرضه می کنند "متخلف" توصیف می کند، داروخانه ها می گویند تابحال هیچ ماسکی با نرخ مصوب دریافت نکرده اند و قیمت ماسک در داروخانه نیز بیش از ۲۰۰۰ تومان است. البته وزارت صمت وعده داده که در پروسه سیستمی کردن تولید و توزیع ماسک، اگر تخلف هر یک از شبکه های تولید و توزیع احراز شود، سهمیه مواد اولیه آنها قطع می شود که این روند می تواند مانع از گران فروشی ماسک شود. در این میان نایب رییس اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک معتقد می باشد قسمتی از مواد اولیه عرضه شده از طرف وزارت صمت از کانال هایی وارد بازار می شود، اما وزارت صمت باید بتواند، قیمت فروش در واحدهایی که به آنها مواد اولیه ارائه می کند را کنترل کند.
همین طور طبق این مصوب ستاد تنظیم بازار، لیست سایر کالاهای اولویت دار برای بازرسی و نظارت در هفته پیش رو شامل فولاد همچون شمش، اسلب، میلگرد، تیرآهن و ورق، لوازم خانگی، لاستیک باری سبک و سنگین، کاغذ، مواد پتروشیمی گریدهای پرمصرف و کالاهای اساسی با ارز ۴۲۰۰ تومانی شامل جو، ذرت، برنج، روغن، دانه های روغنی و شکر است.
در این میان بازرسی از پارکینگ ها و محل های نگهداری خودرو ها نیز همچون اولویت های دیگر بازرسی در نظر گرفته شده است.
منبع:

1399/05/05
15:13:01
5.0 / 5
2547
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است