قرارداد ۶۰ درصد كارگزاران تبادل فناوری با موفقیت به ثبت رسید

قرارداد ۶۰ درصد كارگزاران تبادل فناوری با موفقیت به ثبت رسید نت واش: تا كنون ۶۰ درصد از كارگزاران فناوری در سرتاسر كشور، در چارچوب طرح «جهش تجارت فناوری» موفق به عقد قراردادهای فناورانه شده اند.


به گزارش نت واش به نقل از ایسنا، محمد صالح خالقی دبیر شبکه فن بازار معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اظهار داشت: این طرح با همکاری ۵۰ کارگزار تبادل فناوری ( بروکر) در سرتاسر کشور از ۷ اردیبهشت ماه سالجاری شروع به کار کرد. طرح جهش تجارت فناوری، برای دستیابی به سه هدف عمده تلاش می کند. بازاریابی محصولات دانش بنیان و فناورانه، سرمایه گذاری بر روی استارتاپ ها، طرح های فناورانه و اختراعات و همینطور رفع نیاز فناورانه صنایع بزرگ، سه هدفی هستند که این طرح دنبال می کند.

وی ادامه داد: تا کنون حدود ۱۹ میلیارد تومان قرارداد در چارچوب این طرح امضاء شده است و برای امضای ۳۰ میلیارد تومان قرارداد بالقوه هم برنامه ریزی صورت گرفته است. این طرح بروکر محور است و برای تعامل مستقیم با بیشتر از ۵ هزار شرکت دانش بنیان و دیگر فعالان زیست بوم، از ظرفیت ۵۰ بروکر حرفه ای در سرتاسر کشور استفاده شده است.

خالقی ضمن تاکید بر ضرورت پشتیبانی از فعالیتهای بخش خصوصی برای توسعه تبادل فناوری، اضافه کرد: کارگزاران تبادل فناوری(بروکرها)، برای انجام وظایف خود از حمایت مادی و معنوی برخوردار می شوند. بروکرها علاوه بر دریافت حق الزحمه، برای عقد قرارداد، جایزه دریافت می کنند.
او همینطور بیان نمود: همینطور شبکه فن بازار معاونت علمی به بروکرهای برتر یک جایزه ویژه هم اهداء می کند. این جایزه بر مبنای نوع و تعداد قرارداد و زمان انعقاد و مفاد آن، به صورت نقدی پرداخت می شود. سقف این جایزه تا ۳۰۰ میلیون ریال است. امیدوار هستیم با فعال کردن ظرفیت تمام شبکه فن بازار و با تاکید بر توان جوانان متعهد کشور، بتوانیم امسال رونق و جهش بیشتری در حوزه تبادل و تجارت فناوری ایجاد نماییم.
منبع:

1399/05/01
13:58:30
5.0 / 5
2563
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است