صنعت ركورددار آلودگی به كرونا در آمریكا

صنعت ركورددار آلودگی به كرونا در آمریكا شیوع كرونا لطمه سنگینی به كاركنان كارخانه های گوشت قرمز و سفید آمریكا زده و بیشتر از ۱۷ هزار نفر در این بخش طی ماه های آوریل و مه به كووید ۱۹ مبتلا شده و ۱۰۰ نفر جانشان را از دست دادند.به گزارش نت واش به نقل از ایسنا، در خیلی از نقاط روستایی آمریکا، مراکز بسته بندی گوشت به کانون اصلی شیوع کرونا تبدیل گشته اند چونکه کارکنان مجبورند به مدت طولانی در فضای بسته و در نزدیکی یکدیگر کار کنند.

مراکز کنترل و جلوگیری از بیماری آمریکا در گزارشی که بر پایه اطلاعات دپارتمان های سلامت ۲۳ ایالت تا ۳۱ ماه مه بود، اعلام نمود در ماه های آوریل و مه بیشتر از ۱۷ هزار نفر از کارکنان کارخانه های گوشت قرمز و سفید به بیماری کووید ۱۹ مبتلا شده و حدود ۱۰۰ نفر جانشان را از دست دادند.

در میان موارد به ثبت رسیده، ۸۷ درصد مربوط به کارکنان گروه های نژادی و قومی اقلیت بوده است.

طبق گزارش مراکز کنترل و جلوگیری از بیماری آمریکا، همه کارخانه های گوشت به تست گسترده ویروس کرونا اقدام نکرده اند، ازاین رو امکان دارد موارد زیادی گزارش نشده باشند.

کارخانه های گوشت اقدامات ایمنی مانند کنترل نشانه های مبتلا شدن در بین کارکنان، فراهم کردن ماسک و مواد ضدعفونی و اطمینان از ضدعفونی کردن ابزارها را به اجرا گذاشته اند.

بر اساس گزارش رویترز، محققان آمریکایی اخطار داده اند استفاده از استراتژی های جلوگیری از مبتلا شدن در محیط کار برای کاهش موارد مبتلا شدن به بیماری کووید ۱۹ در بین اقشار صدمه پذیری ضروری به حساب می آید.

منبع:

1399/04/18
14:30:22
5.0 / 5
2639
تگهای خبر: آلودگی , ابزار , صنعت
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است