رئیس اداره منابع طبیعی شاهرود:

راه های فرعی و غیرضروری جنگل ابر شاهرود مسدود شد

راه های فرعی و غیرضروری جنگل ابر شاهرود مسدود شد رئیس اداره منابع طبیعی شاهرود بابیان اینكه راه های فرعی و غیرضروری جنگل ابر مسدود شد، اظهار داشت: این اقدام در جهت حفاظت از منطقه صورت گرفته است.محمدرضا کشاورزیان در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان اینکه با همکاری اداره محیط زیست شاهرود راه های فرعی و غیرضروری جنگل ابر مسدود شد، اظهار داشت: با عنایت به این که یک سال از ثبت جهانی جنگل های هیرکانی می گذرد بنابراین باقی ماندن آن در این لیست تنها منوط به حفظ اصولی آن است.
وی ضمن بیان این که در جهت حفاظت از جنگل ابر شاهرود چهار گله گوسفند از منطقه خارج و آغل های غیرمجاز تخریب شدند، اضافه کرد: هدف ازاین گونه اقدامات حفظ و حراست از این جنگل های باستانی است.
رئیس اداره منابع طبیعی شاهرود بابیان اینکه بسته شدن راه های فرعی جنگل ابر برای پیشگیری از تخریب انجام شده است، اظهار داشت: متأسفانه در هر تعطیلات شاهد هجوم گردشگران به منطقه و خودرو های دو دیفرانسیل هستیم که این امر می تواند زیستگاه منطقه را گرفتار مخاطره کند.
کشاورزیان افزود: بسته شدن راه های فرعی این فرصت را به منطقه خواهد داد تا پوشش گیاهی ازدست رفته را ترمیم کند بنابراین از طبیعت گران هم درخواست می شود مسئولانه به طبیعت سفر و از هرگونه تخریب اجتناب کنند.

1399/04/16
17:32:05
5.0 / 5
2822
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است