در گفت وگو با نت واش اعلام شد

رستوران ها ملزم به رعایت پروتكل های بهداشتی هستند

رستوران ها ملزم به رعایت پروتكل های بهداشتی هستند به گزارش نت واش رئیس اتحادیه صنف دارندگان رستوران و سلف سرویسهای تهران اظهار داشت: رستوران ها ملزم به استفاده از دستكش، ماسك، روپوش، مواد ضدعفونی كننده هستند و باید فاصله گذاری اجتماعی را هم رعایت نمایند.سید علی اصغر میر ابراهیمی در گفتگو با ایسنا با اشاره به اینکه هر یکماه تا ۴۵ روز از رستوران ها بازدید دوره ای انجام می دهیم و بهداشت محیط و فردی، موادغذایی، ماشین حمل مواد و نحوه بسته بندی... مورد بررسی قرار می گیرد، اظهار داشت: رستوران هایی که فعالیتشان را آغاز کردند در سامانه اعلام شده توسط وزارت بهداشت ثبت نام و کد رهگیری دریافت کرده اند، به هنگام بازدید ماموران بهداشت آنرا عرضه می دهند.

وی افزود: اگر شهروندان با واحدی مواجه گشتند که در آنجا پروتکل های بهداشتی رعایت نمی شد می توانند واحد متخلف را در سایت اتحادیه صنف دارندگان رستوران و سلف سرویسهای تهران گزارش یا با شماره ۶۶۴۰۴۹۹۱ تماس حاصل کنند.

رییس اتحادیه صنف دارندگان رستوران و سلف سرویسهای تهران افزود: رستوران ها ملزم به استفاده از دستکش، ماسک، روپوش، مواد ضدعفونی کننده هستند و بایستی فاصله اجتماعی را هم رعایت نمایند. همینطور بایستی وسایل بهداشتی را هم در اختیار مشتریان قرار دهند.1399/03/19
10:40:40
5.0 / 5
3151
تگهای خبر: بهداشت , ثبت نام , سرویس , ماشین
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است