استاندار بوشهر:

توسعه استان بوشهر به توسعه بنادر آن گره خورده است

توسعه استان بوشهر به توسعه بنادر آن گره خورده است به گزارش نت واش بوشهر استاندار بوشهر اظهار داشت: بخش زیادی از توسعه استان بوشهر به توسعه بنادر آن گره خورده است پس تسریع در تعیین تكلیف كشتی های باری ورودی به بندر بوشهر لزوم دارد.


عبدالکریم گراوند در نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان بوشهر با قدردانی از تلاش جامعه پزشکی استان بوشهر در مبارزه با کرونا گفت: خدمات جامعه پزشکی ایران در جریان مبارزه با کرونا در تاریخ ماندگار شد و ایران در این حوزه الگویی موفق در جهان بوده است.
وی بیان کرد: باید از همکاری اصناف و بازاریان و فعالان اقتصادی استان هم برای مقابله با کرونا قدردانی نماییم، حرکت خودجوش اصناف و فعالان اقتصادی استان در مبارزه با کرونا در سطح کشور الگو شد.
استاندار بوشهر با اشاره به ظرفیت های توسعه ای استان بوشهر در بخش های مختلف اظهار داشت: بخش زیادی از توسعه استان بوشهر به توسعه بنادر آن گره خورده است پس تسریع در تعیین تکلیف کشتی های باری ورودی به بندر بوشهر لازم است.
به گزارش نت واش به نقل از ایسنا، مقام عالی دولت در استان بوشهر اشاره کرد: با هدف کمک به تولید کنندگان و سرمایه گذاران استان، رفع مشکلات این دو بخش به صورت هفتگی در استان با حضور مدیران مربوط و متقاضیان سرمایه گذاری بررسی و جاره اندیشی می شود.
وی خواهان شناسایی راهکارهای لازم برای تقویت فضای کسب و کار در استان بوشهر شد و اضافه کرد: بمنظور بررسی مصوبات شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی، کارگروه بررسی، ارزیابی و نظارت بر اجرای مصوبات شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی تشکیل می شود.
استاندار بوشهر با تاکید بر رفع موانع اداری برای حل مشکلات تولیدکنندگان و سرمایه گذاران استان بر نگاه توسعه محور مدیران استانی اصرار کرد و اظهار داشت: گسترش زیرساخت های توسعه و کمک به بخش های تولیدی و اقتصادی استان لازم است.
منبع:

1399/02/24
16:02:51
5.0 / 5
2563
تگهای خبر: بازار , تولید , خدمات , دولت
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است