قیمت آش، حلیم، زولبیا و خرما اعلام گردید

قیمت آش، حلیم، زولبیا و خرما اعلام گردید به گزارش نت واش رئیس اتاق اصناف تهران قیمت اقلام پرمصرف در ماه مبارك رمضان را اعلام نمود.


قاسم نوده فراهانی در گفتگو با ایسنا، از قیمت گذاری سه قلم كالای پر مصرف در ماه مبارك رمضان تا كنون اطلاع داد و اظهار داشت: قیمت آش و حلیم نسبت به سال قبل تغییری نداشته و هر كیلو حلیم به قیمت ۲۵ هزار تومان و هر كیلو آش و قیمت ۲۰ هزار تومان در ماه رمضان عرضه خواهد شد.
او همینطور قیمت هر كیلو زولبیا و بامیه را ۲۴ هزار تومان اعلام نمود كه به علت افزایش قیمت برخی مواد اولیه آن، ۲۰ درصد نسبت به سال قبل افزایش داشته است.
همینطور طبق اعلام رئیس اتاق اصناف تهران، هر كیلو خرما به قیمت ۲۴۰۰۰ تومان در ماه مبارك رمضان عرضه می شود. ازاین رو قیمت هر جعبه خرما كه عموماً نیم كیلو وزن دارد و حدود ۱۲ هزار تومان خواهد بود.
نوده فراهانی با اشاره به اینكه همه واحدها باید طبق پروتكل های بهداشتی ستاد مدیریت كرونا عمل كنند و بازرسی ها در این مدت شدت می گیرد، اظهار نمود: همینطور با عنایت به شیوع كرونا در كشور، اتحادیه های صنفی تلاش می كنند مردم را به خرید اینترنتی تشویق كنند تا كمتر از خانه بیرون بروند، ازاین رو شهروندان می توانند هم از سایت بازارگاه كه قبلا راه اندازی شده به صورت اینترنتی اقلام مورد نیاز خویش را تهیه كنند و هم برخی اتحادیه صنفی اقلام خویش را در سایت اتحادیه شان به فروش می رسانند.
به گزارش نت واش به نقل از ایسنا، در زمینه كالاهای اساسی هم طبق اعلام سازمان حمایت، ۵۰ هزار تن برنج هندی با قیمت كیلویی حداكثر ۸۰۰۰ تومان، به همین میزان شكر با قیمت كیلویی حداكثر ۵۹۰۰ تومان، ۲۵ هزار تن مرغ منجمد با قیمت كیلویی حداكثر ۱۲ هزار تومان، بیشتر از ۱۵ هزار تن گوشت قرمز منجمد با قیمت مصوب كیلویی حداكثر ۴۲ هزار تومان، ۵۰ هزار تن روغن خام برای تولید انواع روغن نباتی در سقف قیمت مصوب و ۱۰۰ هزار تن انواع خرمای مضافتی و كبكاب كه با عنایت به نوع، كیفیت، وزن بسته بندی و سایر مشخصه های آن توسط كارگروه تنظیم بازار استان قیمت گذاری می شود، از امروز در فروشگاه های زنجیره ای، اصناف منتخب، میادین میوه و تره بار و تعاونی ها برای ماه رمضان عرضه می شود.1399/02/02
13:25:08
5.0 / 5
2998
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است