پیگیری های نت واش نشان داد

صنوف تهران هفته آینده هم تعطیل هستند

صنوف تهران هفته آینده هم تعطیل هستند به گزارش نت واش رئیس اتاق اصناف تهران تصریح كرد كه همه صنوف استان تهران در هفته آینده تعطیل خواهد بود.


قاسم نوده فراهانی در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: جلسه تعیین مشاغل پرخطر و كم خطر استان تهران هفته آینده با سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت) استان تهران برگزار می گردد.
وی همینطور تصریح كرد كه همه صنوف تهران به جز اصناف ضروری كه مجاز به فعالیت هستند، در هفته آینده تعطیل خواهند بود.
لیست مشاغل پرخطر سایر استان ها هنوز به اتاق اصناف ابلاغ نشده است
جلال الدین محمد شكریه، نایب رییس اتاق اصناف ایران هم در پاسخ به سوال ایسنا درباره لیست اصناف كم خطر و پرخطر اظهار داشت كه هنوز لیستی به اتاق اصناف ابلاغ نشده است.
به گزارش نت واش به نقل از ایسنا، روز یكشنبه گذشته رئیس جمهور در جلسه ستاد ملی مبارزه با كرونا اعلام نمود كه برای اجرای فاصله گذاری هوشمند، كسب و كارهای كم ریسك در همه استان ها به جز تهران از شنبه ۲۳ فروردین با مراعات پروتكل های اعلامی از جانب وزارت بهداشت و درمان فعالیت خویش را آغاز كنند. همینطور فعالیتهای اقتصادی تهران از روز شنبه ۳۰ فروردین آغاز می شود. در مورد ادارات دولتی هم مقرر شده از ۲۳ فروردین با دو سوم نیرو از ساعت ۷ تا ۱۴ فعالیت كنند.
شب گذشته هم رئیس اتاق اصناف ایران اعلام نمود كه از روز شنبه ۲۳ فروردین، ۷۵ درصد واحدهای صنفی در سرتاسر كشور (به جز استان تهران) فعالیت خویش را از سر می گیرند. وی توضیح بیشتری درباره مشاغل پرخطر و كم خطر عرضه نكرد، اما عامل اصلی تعیین كننده در اجازه بازگشایی واحدهای صنفی را میزان تشكیل تجمع در واحدها اعلام نمود. او همینطور وعده داد كه فهرست مشاغل پرخطر و كم خطر احیانا تا آخر وقت اداری امروز چهارشنبه اعلام گردد.1399/01/20
22:52:41
5.0 / 5
3187
تگهای خبر: بهداشت , دولت , صنعت
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است