بازار داخلی سكه و طلا آرام گرفت

بازار داخلی سكه و طلا آرام گرفت به گزارش نت واش طبق اعلام نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران، بازار سكه و طلا داخلی در هفته اخیر تحت تأثیر كاهش قیمت ارز كه افزایش قیمت انس جهانی را بی اثر كرد و باتوجه به اینكه میزان دادوستدها هم بسیار پایین بوده است، بسیار آرام طی شد.


محمد كشتی آرای در گفتگو با ایسنا، در ارتباط با وضعیت بازار داخلی سكه و طلا در هفته ای كه گذشت، اظهار نمود: در ایام پایانی هفته نسبت به اوایل هفته قیمت انس جهانی افزایش پیدا كرد اما باتوجه به اینكه در طول هفته كاهش قیمت ارز در بازارهای داخلی وجود داشت، در خلال این هفته افزایش قیمت سكه و طلا در بازار وجود نداشت. در طول هفته ای كه گذشت قیمت سكه در محدوده پنج میلیون و ۸۰۰ هزار تومان تا پنج میلیون و ۹۰۰ هزار تومان در نوسان بود و روز گذشته (پنجشنه)، پنج میلیون و ۹۲۰ هزار تومان قیمت داشت.
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران اضافه كرد: علاوه براین باتوجه به اینكه این روزها دادوستدها به شدت كاهش پیدا كرده و تقاضایی در بازار وجود ندارد، ازاین رو حبابی هم روی قیمت سكه ایجاد نشده است. این هفته روند قیمت ارز نزولی بوده و اثر نوسان افزایشی حدود ۲۰ دلاری انس جهانی را خنثی كرد؛ ازاین رو افزایش قیمت انس جهانی كه در آخرین روز هفته به ۱۶۴۴ دلار رسید، تاثیری در افزایش قیمت طلا و سكه در بازارهای داخلی نداشت. در مجموع بازار بسیار آرام بوده است.
وی اعلام نمود: قیمت طلای ۱۸ عیار هم از ۵۹۰ هزار تومان در ابتدای هفته تا ۶۰۰ هزار تومان در طول هفته در نوسان بوده است.1398/12/16
21:38:29
5.0 / 5
3557
تگهای خبر: بازار
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است