سازمان هواشناسی اعلام كرد؛

هوا ۱۰ درجه خنك می شود

هوا ۱۰ درجه خنك می شود نت واش: سازمان هواشناسی اعلام نموده فردا ابتدا در استان های ساحلی خزر و سپس روز دوشنبه در نیمه شمالی كشور شاهد كاهش هفت تا 10 درجه ای هوا خواهیم بود.مدیر كل پیشبینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی كشور در گفتگو با خبرنگار مهر اعلام نمود: فردا یكشنبه در استان های واقع در شمال غرب، برخی نقاط جنوب غرب، استان های واقع در دامنه های زاگرس مركزی و دامنه های جنوبی البرز مركزی بارش برف و باران و وزش باد شدید موقت پیشبینی شده و در استان های ساحلی خزر، بارش باران، وزش باد و در ارتفاعات و مناطق كوهستانی بارش برف دور از انتظار نخواهد بود.
صادق ضیائیان اضافه كرد: فردا همینطور در بعضی از نقاط استان خوزستان احتمال پدیده گرد و خاك هم وجود دارد.
به گفته وی روز دوشنبه بارش در استان های واقع در نیمه شمالی كشور رخ خواهد داد.
مدیر كل پیشبینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی خاطرنشان كرد: فردا ابتدا در استان های ساحلی خزر و سپس روز دوشنبه در نیمه شمالی كشور شاهد كاهش هفت تا ۱۰ درجه ای هوا خواهیم بود.
وی خاطرنشان كرد: از بعدازظهر فردا و روز دوشنبه در نیمه شرقی كشور وزش باد شدید پیشبینی می شود كه در بعضی از نقاط شرق و جنوب شرق با گرد وخاك همراه خواهد بود.
ضیائیان اضافه كرد: دریای خزر از بعدازظهر فردا تا سه شنبه و خلیج فارس در ایام دوشنبه و سه شنبه و تنگه هرمز در روز سه شنبه مواج است.
هوای تهران فردا ابری در بعد ازظهر افزایش ابر، گاهی وزش باد و فردا شب بارش باران، گاهی رگبار و رعد و برق پیشبینی شده و روز دوشنبه در تهران شاهد بارش باران و مه رقیق، گاهی رگبار و رعد و برق و در بعضی ساعات وزش باد شدید خواهیم بود.
كمترین دمای هوای پایتخت فردا ۸ درجه سانتیگراد است كه پس فردا به دو درجه سانتیگراد كاهش خواهد یافت.


منبع:

1398/12/11
21:02:12
5.0 / 5
3566
تگهای خبر: برق , هوا
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است