نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس خبر داد:

پیشرفت ۳۰ درصدی فاز ۴ کارخانه سیمان دورود

پیشرفت ۳۰ درصدی فاز ۴ کارخانه سیمان دورود به گزارش نت واش، لرستان نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در دو سال گذشته سعی کردیم و بخشی از پروژه فاز ۴ کارخانه سیمان شامل ساختمان ها و ابنیه ساخته شدند و کار ۲۰ تا ۳۰ درصد پیشرفت دارد.


حسین گودرزی، در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: پروژه فاز ۴ کارخانه سیمان یکی از پروژه های بسیار زمان مندشهرستان است که پس از فنس کشی و تعیین محل سالهای سال بدون تغییر مانده بود.
وی افزود: در دو سال گذشته سعی کردیم و بخشی از این پروژه ساختمان ها و ابنیه ساخته شدند و کار ۲۰ تا ۳۰ درصد پیشرفت دارد.
نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اخیراً بانک رفاه کارگران متعهد شده که ۲۰۰ میلیارد وام به این پروژه بدهد، درحال تکمیل پرونده هستند.
گودرزی بیان نمود: متأسفانه بانک رفاه کارگران لرستان همکاری لازم را نداشته و پرونده را علی الرغم تاکید مدیرعامل بانک رفاه کارگران کشور به تهران ارسال نکرده است، که جای گله دارد.
وی ادامه داد: علی الرغم جلسات و تأکیدات مختلف معاون اقتصادی استاندار و بنده متأسفانه هنوز پرونده سیمان دورود به تهران ارسال نشده است.
نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: پیمانکار ساخت فاز خط تولید هم انتخاب شده و درحال ورود به کار است که ظرف هفته های آینده کار ساخت این فاز هم شروع خواهد شد.
گودرزی خاطرنشان کرد: امیدواریم در دوره ۱۸ ماهه که قول دادند کار راه اندازی شود.
منبع:

1401/07/11
11:04:59
5.0 / 5
169
تگهای خبر: تولید , راه اندازی
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است