بهترین روش برای شستن ماشین های مشكی

بهترین روش برای شستن ماشین های مشكی نت واش: اگر رنگ ماشین شما مشكی است و می خواهید آن را به بهترین روش بشویید این مطلب را از دست ندهید.


ماشین خود را به كارواش های مكانیكی ببرید.  كارواش های مكانیكی بهترین روش برای شستشوی ماشین و اتومبیل هستند. كارواش های دستی كمی خطرناك هستند، چون نمی دانید چگونه ماشین را می شویند. این كارواش ها از دستمال هایی كه كثیف اند و بارها مصرف شده اند استفاده می كنند. این دستمال ها روی ماشین خط می اندازند و در ماشین های مشكی یا سیاه به خوبی دیده و حس می شوند.
مرتب ماشین مشكی خودتان را واكس بزنید. بهترین روش این است كه بعد از هر شستشو ماشین را واكس بزنید. واكس باعث می شود كثیفی و گرد و غبار روی ماشین ننشیند، ماشین را براق می كند و خطوطی كه حتی بعد از نقاشی باقی مانده است را هم پاك می كند. دستور عمل واكس را به خوبی دنبال كنید تا بهترین نتیجه را بدهد.
 
ماشینتان را خودتان بشویید
اگر نمی خواهید ماشین را به كارواش ببرید،آن را خودتان بشویید. برخلاف كارواش، چون عاشق ماشین تان هستید به آن توجه كرده و به بهترین شكل تمیزش می كنید. شستشو را با آب پاشی كردن ماشین شروع كنید تا اول گرد و خاك پاك شود.
با یك فرچه ی نرم و آب و صابون جاهایی كه دسترسی به آن ها سخت است را بشویید، مثل حشرات لا به لای شبكه ها، قیر و گل های زیر در.
با اسفنج و آب و صابون ماشین را تمیز بشویید. مهمترین كار این است كه دو تا سطل، یكی برای آب تمیز و دیگری برای آب كثیف داشته باشید تا اسفنج كثیف را وارد آب تمیز نكنید.
1396/04/23
20:38:21
2.2 / 5
19992
تگهای خبر: ماشین , شستن خودرو , نظافت , آب
این پست نت واش را می پسندید؟
(7)
(8)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
ناشناس:
true==true
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است