صنعت خودرو از کرونا در امان ماند؟

صنعت خودرو از کرونا در امان ماند؟ نت واش: هیوندای موتور کره جنوبی گزارش داد که سود سه ماهه دوم سال جاری 15 درصد بالا رفته است که به سبب فروش قابل توجه خودرو های اسپرت و افزایش تولید باتوجه به کاهش کمبودهای جهانی نیمه هادی ها بوده است.


به گزارش نت واش به نقل از ایسنا، هیوندای موتور سود خالص ۳.۲ تریلیون وون را برای دوره آوریل تا ژوئن در مقابل سود ۲.۸ تریلیون وون سال قبل گزارش کرد. درآمد نسبت به سال قبل ۱۷ درصد افزوده شد و به ۴۲ تریلیون وون رسید.
عرضه جهانی فشرده تراشه های خودرو که در همه گیری کووید-۱۹ شروع شد، تولید خودرو را محدود کرده و صنعت خودرو را از کندی کلی اقتصادی که تقاضا برای بیشتر کالاهای مصرفی را کاهش داده است، حفظ نموده است اما عدم قطعیت اقتصادی تهدیدی برای فشار بر رشد حاشیه آنها در سه ماهه آینده است برای اینکه تنگناهای زنجیره تامین کاهش پیدا می کند و موجب می شود تولید درست در زمانی که نرخ های بهره بالا آغاز به کاهش تقاضای خودرو می کند، افزایش یابد.
طبق گزارش رویترز، ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا هفته گذشته اعلام نمود که قیمت خودرو های الکتریکی را باردیگر و در زمان خودش می کاهد تا فروش را افزایش دهد.1402/05/05
17:12:58
5.0 / 5
258
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است