خرید ۱۰ تن مرغ مازاد تولیدی مرغداران خوزستانی

خرید ۱۰ تن مرغ مازاد تولیدی مرغداران خوزستانی به گزارش نت واش، خوزستان معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان از خرید و ذخیره ۱۰ تن مرغ مازاد ساخته شده از مرغداران استان اطلاع داد و اظهار داشت: به منظور پشتیبانی از تولید و کنترل شرایط بازار مرغ مازاد تولید کنندگان از آنها خریداری می شود.عبدالامیر نیرومند در گفت و گو با ایسنا، ضمن اشاره به پشتیبانی از تولیدکنندگان مرغ در خوزستان اظهار نمود: به منظور کمک به تولیدکنندگان و تداوم تولید مرغ، اتحادیه مرغداران خوزستان برنامه ریزی های لازم را برای خرید مرغ مازاد مرغداران انجام داده است.

وی اضافه کرد: براین اساس در مرحله اول تابحال ۱۰ تن مرغ مازاد تولید مرغداران خوزستانی در جهت پشتیبانی از تولید آنها و همینطور کنترل بازار، خریداری و ذخیره سازی شده است.

معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان اظهار داشت: با عنایت به شرایط تأمین نیاز مرغ در استان و این که هیچ مشکلی در تأمین مرغ وجود ندارد، روند خرید مرغ مازاد ساخته شده از مرغداران ادامه پیدا خواهد نمود.

نیرومند افزود: همینطور در جهت موفقیت هرچه بهتر این طرح، صندوق پشتیبانی از توسعه بخش کشاورزی خوزستان حمایت مالی در این حوزه را بر عهده دارد.

وی در مورد توان جوجه ریزی در خوزستان تصریح کرد: توان جوجه ریزی فعلی بخش گوشتی استان در هر دوره بیشتر از ۱۹ میلیون قطعه است که با عنایت به این ظرفیت خوشبختانه مشکلی در تأمین نیاز استان به مرغ وجود ندارد و شرایط در این حوزه مطلوب است.
1401/11/01
12:26:47
5.0 / 5
397
تگهای خبر: بازار , تولید , كشاورزی
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است