تعبیر رؤیای صادرات کاتالیست های ایرانی در کشورهای دیگر

تعبیر رؤیای صادرات کاتالیست های ایرانی در کشورهای دیگر به گزارش نت واش، مدیرعامل یکی از شرکتهای دانش بنیان اعتقاد دارد زمانی، استفاده از کاتالیست ایرانی در کشور و خارج از مرزها رؤیا بود، اما حالا به همت جوانان و اعتماد به آنها کاتالیست های ایرانی در خارج از کشور مورد استفاده قرار می گیرند.


به گزارش نت واش به نقل از ایسنا، مهندس امیر هومن کریمی وثیق، مدیرعامل یکی از شرکتهای دانش بنیان تولیدکننده کاتالیست در چهارمین همایش "بومی سازی کاتالیست در فرآیند احیای مستقیم آهن" که از بامداد امروز پنج شنبه، ۲۹ دی با حضور فعالان صنایع فولاد و کاتالیست در جزیره کیش شروع به کار کرد، صنعت فولاد را یکی از صنایع پیشرو در عرصه اقتصاد مقاومتی برشمرد و اظهار داشت: زمانی که بحث تحریم ها عنوان شد، شاید بسیاری فکر نمی کردند که زمانی در قسمت هایی مانند کاتالیست هم در دسترسی ها گرفتار مشکل شویم، اما در سالهای اخیر به سمتی پیش رفتیم که در این حوزه صاحب تولیدات داخلی شده و این صنعت را به شکلی بومی سازی کردیم.
کریمی وثیق اشاره کرد: زمانی، استفاده از کالای ایرانی در این عرصه برای ما و بسیاری در مرزهای خارج از کشور یک رؤیا بود، اما حالا کاتالیست های ایرانی در خارج از کشور مورد استفاده قرار می گیرند و دارای عملکرد حتی بهتر از نمونه های خارجی هستند. این اتفاق با تلاش جوانان کشور و اعتماد مدیران به این جوانان محقق شده است.
مدیرعامل این شرکت دانش بنیان، تنها راه ماندن در این فضا را ترویج امید دانست و اعتقاد دارد ملتی که امید نداشته باشد، شرایط خوبی نخواهد داشت.
عضو هیات مدیره انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت با تأکید بر این که در فضای فعلی خیلی از ما گرفتار مشکلاتی مانند قطع گاز یا بی برقی هستیم، اظهار داشت: نباید این شرایط ما را ناامید کند و باید گذشته و مشکلات را به یاد داشته باشیم.
کریمی وثیق با اشاره به برگزاری چندین دوره همایش در رابطه با صنعت کاتالیست از جانب این شرکت، تصریح کرد: در همایش سال جاری از چند کاتالیست جدید هم رونمایی خواهد شد که البته این کاتالیست ها در گذشته در فولاد خوزستان به صورت آزمایشی مورد استفاده قرار گرفته و کارکرد آنها بررسی شده است.
به گزارش نت واش به نقل از ایسنا، چهارمین همایش "بومی سازی کاتالیست در فرآیند احیای مستقیم آهن" از امروز پنج شنبه ۲۹ دی شروع شده و تا اول بهمن ادامه دارد.
منبع:

1401/10/29
16:38:22
5.0 / 5
414
تگهای خبر: برق , تولید , صادرات , صنعت
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است