سرمدی:

کالاهای تولید داخل باید از نظر کیفی و کمی تقویت شود

کالاهای تولید داخل باید از نظر کیفی و کمی تقویت شود یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: باید سیاست ما به نحوی باشد که تولیدات داخلی به لحاظ کیفیت و کمیت تقویت شوند.کیومرث سرمدی در گفت و گو با ایسنا، در ارتباط با ممنوعیت واردات کالاهای خارجی، اظهار نمود: به هر جهت ما باید به سمتی حرکت نماییم و سیاست ما باید به نحوی باشد که تولیدات داخلی مان هم به لحاظ کیفیت و هم از نظر کمیت تقویت شوند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: این که ما به خودکفایی برسیم و تولیدات ما خصوصیت هایی که بیان کردم را داشته باشد، به سمتی حرکت می نماییم که اعتماد مردم به کالای داخلی هم از نظر کیفیت و هم کمیت بالا می رود و طبیعتا این امر تولید داخلی را تقویت می کند که در نتیجه این مسئله سبب ایجاد بازار کار می شود.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی بیان نمود: اگر تولید داخلی کیفیت کافی نداشته باشد و مجبور به واردات تولیدات خارجی شویم، با عنایت به وضعیت ارزی کشور که هم اکنون مشکلاتی داریم، خروج ارز برای ما مسئله است. ازاین رو با عنایت به نرخ بیکاری که در کشور داریم، باید پتانسیلی که برای تولید در داخل کشور داریم را تقویت نماییم.

سرمدی خاطرنشان کرد: دستور مقام معظم رهبری در بحث ممانعت از ورود برخی از کالاهای خارجی هم در همین راستا است که باعث تقویت تولید داخلی و کاهش جوانان بیکار ما خواهد شد.
1400/07/21
09:14:05
5.0 / 5
63
تگهای خبر: آب , بازار , تولید , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است